Çərşənbə axşamı 10 Dekabr 2019

Cəmiyyət

Nazirlərin dekabr ayı üçün qəbul cədvəli açıqlanıb

Sənubər Qocayeva - 29/11/2019

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbulgünü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
03 Salyan, Neftçala
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
03 Şirvan, Hacıqabul
Hicran Hüseynova
 
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
05 Abşeron, Sumqayıt, Zəngilan, Qubadlı, Şuşa
Aynur Sofiyeva
 
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
05 İmişli, Saatlı, Sabirabad
Ruslan Əliyev
 
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
05 Tərtər, Bərdə
Ramil İsgəndərov 
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05 Füzuli
Ceyhun Şıxəliyev
 
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
05 Ağdam
Oqtay Şirəliyev
 
Səhiyyə naziri
06 Neftçala
Elsevər Ağayev 
Səhiyyə nazirinin müavini
06 Hacıqabul, Şirvan
Rahim Əliyev
 
Səhiyyə nazirinin müavini
06 Salyan
Şahin Yusifov
 
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
06 Yardımlı
Namiq Əsgərov 
Baş prokurorun müavini
06 Qobustan, Şamaxı
Məhərrəm Əliyev 
Ədliyyə nazirinin müavini
06 Şirvan
Toğrul Musayev 
Ədliyyə nazirinin müavini
06 Qəbələ
Məleykə Abbaszadə 
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
06 Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Siyəzən, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa
Bəhram Xəlilov 
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
06 Zərdab, İmişli, Fuzuli, Beyləqan
Əvəz Qocayev
 
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
06 Mingəçevir
Əhməd Əhmədzadə 
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
11 Abşeron, Qobustan
Qorxmaz Hüseynov 
“Azərsu” ASC-nin sədri
11 Şirvan, Hacıqabul
Sahir Məmmədxanov 
Vergilər nazirinin birinci müavini
11 Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy, Qazax, Ağstafa
Rüstəm Şahbazov 
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
11 Quba
Zakir Qaralov
 
Baş prokuror
13 Sumqayıt, Qubadlı
Hikmət Mirzəyev 
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
13 Hacıqabul
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
13 Abşeron
Anar Kərimov 
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
13 Xızı
Mətin Kərimli 
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
13 Sumqayıt
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
13 Biləsuvar
İntiqam Babayev
 
Gənclər və idman nazirinin müavini
13 İmişli
İsmayıl İsmayılov 
Gənclər və idman nazirinin müavini
13 Ağcabədi, Beyləqan
Firudin Qurbanov 
Təhsil nazirinin müavini
13 Abşeron, Zəngilan, Şuşa
Sahib Ələkbərov
 
Vergilər nazirinin müavini
13 Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad, Bİləsuvar
Zakir Quliyev 
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
13 Şamaxı
Rafiq Aslanov 
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
13 Ağsu
Teyyub Cabbarov 
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
13 Sabirabad, Saatlı
Etibar Məmmədov 
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
13 Salyan, Neftçala
Kərəm Həsənov
 
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri
14 Xaçmaz
Rafiq Cəlilov 
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
14 Qusar
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
17 Saatlı, Sabirabad
Vaqif Əliyev 
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
17 Şirvan
Rafiq Bayramov 
Mədəniyyət nazirinin müavini
17 Hacıqabul
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
17 Ağdaş, Yevlax
Siyavuş Heydərov
 
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
17 Mİngəçevir
Gündüz İsmayılov 
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
17 Bərdə
Mətin Eynullayev 
Vergilər nazirinin müavini
18 Saatlı, Şirvan,Hacıqabul, Salyan, Neftçala, Sabirabad
Ramiz Rzayev 
Ali Məhkəmənin sədri
20 Göyçay
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
20 Naftalan, Goranboy, Tərtər
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
20 Şirvan, Hacıqabul
Firdovsi Əliyev 
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
20 Saatlı
Rauf Hacıyev 
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
20 Sabirabad
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
20 Kürdəmir, Ucar
Samir Vəliyev 
Energetika nazirinin müavini
20 Göyçay, Ağdaş
Elnur Soltanov 
Energetika nazirinin müavini
20 Zərdab
Kəmaləddin Heydərov
 
Fövqəladə hallar naziri
20 Qusar
Rəfail Mirzəyev 
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
20 Quba
Etibar Mirzəyev
 
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
20 Xaçmaz
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
20 Mingəçevir
Niyazi Səfərov
 
İqtisadiyyat nazirinin müavini
20 Yevlax
Sahib Məmmədov
 
İqtisadiyyat nazirinin müavini
20 Ağdaş
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
20 Xaçmaz, Qusar
İlham Quliyev 
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
20 Quba, Şabran
Elçin Zeynalov 
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
20 Siyəzən, Xızı
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
20 Ucar, Kürdəmir
Əli Abdullayev 
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
20 Göyçay
Ceyhun Bayramov
 
Təhsil naziri
20 Sumqayıt, Xızı, Qubadlı
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
20 Hacıqabul, Şirvan
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
20 Abşeron
Fuad Hüseynov 
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
20 Sumqayıt
Saleh Məmmədov 
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
20 Gəncə, Göygöl, Samux
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
27 Xaçmaz, Quba
İsmayıl Hüseynov
 
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
27 Qusar
Əsgər Abdullayev 
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
27 Şabran

Hadisə